Strona główna » Kosze na wymiar » Kosze łazienkowe na wymiar

Kosze łazienkowe na wymiar

Kosze łazienkowe na wymiar
Kosze na bieliznę na wymiar to rozwiązanie dla tych, którzy nie znaleźli kosza na pranie do łazienki w standardowej ofercie, czyli w pożądanych wymiarach i wzorze. Proponujemy kosze do łazienki z wikliny oraz coraz bardziej popularnego rattanu syntetycznego. Zarówno kosze wiklinowe jak i rattanowe charakteryzują się odpornością na wilgoć panującą w łazienkach, ponadto szczeliny w splocie surowca zapewniają dostęp powietrza do wnętrza koszy i chronią odzież przed stęchlizną.
Oferowane przez nas kolory to: naturalna lub rozjaśniona wiklina, biały, odcienie brązu, szarego i czarnego.
W zależności od potrzeb Klientów kosze obszywane są bawełnianą wyściółką w kolorze białym, brązowym lub czarnym. Bawełniane wypełnienie koszy stanowi elegancką dekorację, jednocześnie chroni zawartość koszyka przed niechcianym uszkodzeniem odzieży o wystające elementy materiału plecionkarskiego - wikliny lub rattanu. Dodatkowo obszycia te nie zostają przymocowane na stałe do brudowników. W razie zaistniałej potrzeby można je zdejmować i prać. Całość jest wiązana bawełnianymi tasiemkami, dzięki czemu w łatwy sposób można można je ściągać i zakładać ponownie na kosz.
Od zamówienia do realizacji pomysłu trzeba poczekać około 1-3 tygodnie. Czas oczekiwania uzależniony jest od wybranego wzoru i koloru.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu