Strona główna » Kosze na wymiar » Kosze łazienkowe na wymiar

Kosze łazienkowe na wymiar

Rattanowe kosze na pranie na wymiar Białe kosze wiklinowe na pranie na wymiarWiklinowy kosz na pranie na wymiar
Kosze na bieliznę na wymiar to rozwiązanie dla tych, którzy nie znaleźli kosza na pranie do łazienki w standardowej ofercie, czyli w pożądanych wymiarach i wzorze. Proponujemy kosze do łazienki z wikliny oraz coraz bardziej popularnego rattanu syntetycznego. Zarówno kosze wiklinowe jak i rattanowe charakteryzują się odpornością na wilgoć panującą w łazienkach, ponadto szczeliny w splocie surowca zapewniają dostęp powietrza do wnętrza koszy i chronią odzież przed stęchlizną.
Oferowane przez nas kolory to: naturalna lub rozjaśniona wiklina, biały, odcienie brązu, szarego i czarnego.
W zależności od potrzeb Klientów kosze obszywane są bawełnianą wyściółką w kolorze białym, brązowym lub czarnym. Bawełniane wypełnienie koszy stanowi elegancką dekorację, jednocześnie chroni zawartość koszyka przed niechcianym uszkodzeniem odzieży o wystające elementy materiału plecionkarskiego - wikliny lub rattanu. Dodatkowo obszycia te nie zostają przymocowane na stałe do brudowników. W razie zaistniałej potrzeby można je zdejmować i prać. Całość jest wiązana bawełnianymi tasiemkami, dzięki czemu w łatwy sposób można można je ściągać i zakładać ponownie na kosz.
Od zamówienia do realizacji pomysłu trzeba poczekać około 1-3 tygodnie. Czas oczekiwania uzależniony jest od wybranego wzoru i koloru.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu