Strona główna » Kosze na pranie » Kosze rattanowe na bieliznę
Hity sklepowe

Kosze rattanowe na bieliznę

Rattanowe kosze na pranie Wikmal
Urządzając łazienkę należy zwrócić uwagę na wiele elementów, a wśród nich zastanowić się jaki kosz na bieliznę wybrać, aby był praktyczny, ładnie prezentował się i długo cieszył oko użytkownika. Kosze na bieliznę rattanowe to nowość na polskim rynku, jednakże są funkcjonalnym rozwiązaniem na zagospodarowanie każdej łazienki. Charakteryzują się przewiewnością i estetycznym wyglądem, pomimo, iż wykonywane są ręcznie, a nie maszynowo.
Oferowane kosze na bieliznę wykonane zostały z rattanu syntetycznego, który jest tworzywem sztucznym. Rattan syntetyczny, czyli technorattan można porównać do plastikowej tasiemki o jednakowej szerokości i grubości na całej jej długości. W wyplecionym koszu pomiędzy tymi "tasiemkami" powstają szczeliny, które ułatwiają "oddychanie" brudnej odzieży, w wyniku czego nie nabiera ona nieprzyjemnego aromatu.
Kosze na pranie rattanowe charakteryzują się ogromną trwałością na uszkodzenia mechaniczne, a także wilgoć panującą w łazience. Dodatkowo w celu izolacji koszy od płytek w łazience posiadają tzw. nóżki, ślizgi lub kółka - nigdy nie są w bezpośrednim kontakcie z podłożem, co zabezpiecza przed dodatkową wilgocią. Zakupiony kosz będzie służył długo i niezawodnie.
Kolory pojemników rattanowych na pranie:
- biały,
- trzy odcienie brązu do wyboru (jasny, średni i ciemny brąz)
Kosze i skrzynie rattanowe na bieliznę dostosowane są do potrzeb Klientów, z tego powodu wykonywane są w różnych wielkościach: małe, średnie, duże, a także dwukomorowe. Decydując się na zakup kosza na bieliznę należy przede wszystkim wziąć pod uwagę jakiej ilości osób ma służyć. Ważne jest także jaką przestrzeń możemy przeznaczyć na jego ulokowanie w łazience. Dla wygody użytkowników zostały zaprojektowane także kosze na bieliznę rattanowe dwukomorowe. Zaletą tych koszy jest umożliwienie segregacji ubrań w zależności od potrzeb osób korzystających z kosza na brudną odzież.

Kosze na pranie zaopatrzone zostały w bawełniane obszycia, które zabezpieczają odzież przed ewentualnymi uszkodzeniami. Obszycia są ściągane, dzięki czemu można je ściągać i prać.
Dostępne kolory:
- biały,
- brązowy,
- czarny

Satysfakcja i zadowolenie z użytkowania kosza rattanowego na bieliznę to gwarancja firmy Wikmal.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Kosze wiklinowe Wikmal