Strona główna » Kosze na pranie

Kosze na pranie

Kosze na bieliznę wiklinowe i rattanowe
Wybór odpowiedniego kosza na pranie nie zawsze jest łatwy. Kosz na bieliznę wiklinowy to często wizytówka łazienki, powinien pięknie prezentować się we wnętrzu i być funkcjonalny. Kosze wiklinowe na bieliznę to niezwykle pożyteczne meble, które są doceniane przez wielu użytkowników. Podczas doboru właściwego kosza do łazienki należy wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii: wielkość rodziny, ilość miejsca do zagospodarowania oraz rodzaj i ilość gromadzonej odzieży.
Wiklinowe kosze na pranie niskie, doskonale nadają się dla osób samotnych. Małe brudowniki przeznaczone są przede wszystkim na odzież osobistą. W przypadku rodziny kilkuosobowej idealnym rozwiązaniem będzie większy kosz na pranie, który pomieści nie tylko podstawową bieliznę, odzież codziennego użytku, a nawet pościel. Jeżeli przestrzeń do zagospodarowania jest spora i istnieje taka potrzeba, to idealnym rozwiązaniem będą duże kosze na bieliznę. Taka skrzynia pomieści sporo brudnej odzieży, ręczników, pościeli, narzut czy innych tekstyliów. Dla bardziej wymagających Klientów kosze na bieliznę udoskonaliliśmy w tzw. segregator. Są to kosze dwukomorowe. Kosze te charakteryzują się możliwością segregacji ubrań na odzież białą i kolorową lub na pranie ręczne i pranie standardowe. Taka wersja jest dodatkową, bardzo cenioną zaletą koszy na brudną bieliznę. W zależności od aranżacji łazienki można dobrać kosz na pranie okrągły, narożny lub prostokątny.

Każdy kosz jest przewiewny niezależnie od rodzaju materiału użytego do wykonania tego mebla wikliny czy rattanu. W przeciwieństwie do wikliny rattan jest trwalszym materiałem. Kosz rattanowy na pranie będzie odporny na uszkodzenia, wilgoć oraz zmiany temperatur.
Oferowane kosze posiadają bawełnianą wyściółkę, tzw. wkład bawełniany. Klienci mają możliwość wyboru koloru tego obszycia w standardowych kolorach: białym, czarnym lub brązowym. Kosze na bieliznę wiklinowe dostępne są w kolorze wikliny naturalnej (odcień słomkowy) lub wikliny rozjaśnianej chemicznie (kolor drewna sosnowego). Przed wyborem odpowiedniego kosza na bieliznę należy przeanalizować wiele dylematów, a wśród nich jego funkcjonalność, przeznaczenie docelowe oraz trwałość.Wikaml.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu