Strona główna » Kosze na pranie
Promocje

Kosze na pranie

Kosze na pranie Wybór odpowiedniego kosza na bieliznę nie zawsze jest łatwy. Kosz na pranie to często wizytówka łazienki, powinien pięknie prezentować się we wnętrzu i być funkcjonalny.
Kosze wiklinowe na bieliznę są niezwykle pożytecznym meblem, który jest doceniany przez wielu użytkowników. Podczas doboru właściwego kosza do łazienki należy wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii:
wielkość rodziny, ilość miejsca do zagospodarowania oraz rodzaj i ilość gromadzonej odzieży.
Kosze na pranie małe doskonale nadają się dla osób samotnych. Małe brudowniki przeznaczone są przede wszystkim na odzież osobistą. W przypadku rodziny kilkuosobowej idealnym rozwiązaniem będzie większy kosz na pranie, który pomieści nie tylko podstawową bieliznę, odzież codziennego użytku, a nawet pościel. Jeżeli przestrzeń do zagospodarowania jest spora i istnieje taka potrzeba, to idealnym rozwiązaniem będą duże kosze na bieliznę. Taka skrzynia pomieści sporo brudnej odzieży, ręczników, pościeli, narzut czy innych tekstyliów.
Dla bardziej wymagających Klientów kosze na bieliznę zostały udoskonalone w tzw. segregator. Są to kosze dwukomorowe. Kosze te charakteryzują się możliwością segregacji ubrań na odzież białą i kolorową lub na pranie ręczne i pranie standardowe. Taka wersja jest dodatkową, bardzo cenioną zaletą koszy na brudną bieliznę.
Każdy kosz oferowany przez firmę Wikmal jest przewiewny niezależnie od rodzaju materiału użytego do wykonania tego mebla - wikliny lub rattanu.
Dodatkowo kosze posiadają bawełnianą wyściółkę, tzw. wkład bawełniany. Klienci mają możliwość wyboru koloru tego obszycia w standardowych kolorach: białym, czarnym lub brązowym.
Zarówno kosze wiklinowe jak i rattanowe posiadają kolory: biały, odcienie brązu. Dodatkowo kosze na bieliznę wiklinowe dostępne są w kolorze wikliny naturalnej (odcień słomkowy) lub wikliny rozjaśnianej chemicznie (kolor drewna sosnowego).
Tak więc, przed wyborem odpowiedniego kosza na bieliznę należy przeanalizować wiele dylematów, a wśród nich jego funkcjonalność, przeznaczenie docelowe, a także aranżację pomieszczenia.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do