Strona główna » Kosze na wymiar

Kosze na wymiar

Kosze na wymiar - wykorzystanie wolnej przestrzeni
W każdym domu odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni odgrywa bardzo ważną rolę w późniejszym użytkowaniu mieszkania. Dlatego ważne jest aby każdą wolną przestrzeń na meblach lub w mniej dostępnych miejscach zagospodarować tak aby stały się użyteczne. Często pomocne i praktyczne jest zastosowanie koszy i mebli wiklinowych wykonanych na wymiar. Dopasowane do wnęki wkomponują się w każdy wystrój domu i oprócz funkcji użytkowej są pierwszoplanową dekoracją. 

Kosze na pranie na wymiar - dopasowanie do wnęki
Łazienka to szczególne miejsce gdzie możemy zastosować produkty wytworzone do naszych potrzeb. Szczególną uwagę zasługują tutaj kosze na bieliznę, regały czy koszyczki łazienkowe na kosmetyki i inne drobne przedmioty. Często mała przestrzeń w łazience ogranicza nas z dopasowanie gotowych produktów i nie mając wyboru najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie kosza na bieliznę, szafki czy regału na konkretny wymiar. 

Kufry i skrzynie - zagospodarowanie kąta
Wiklinowe skrzynie to pojemne skrzynie które zajmują sporo miejsca. W przypadku małej sypialni bo często tam znajdują zastosowanie istotny jest odpowiedni dobór. Stosując wysoki kufer o mniejszej podstawie uzyskamy podobną pojemność do niskich szerszych skrzyń. W ten sposób do wąskiej wnęki możemy zamówić kufer na wymiar i cieszyć się wykorzystaną powierzchnią.

Kosze meblowe - na szafę i pod łóżko
Segmenty, szafki i regały to najpopularniejsze miejsce do zastosowania koszy na wymiar. Kosz na szafę lub pod łóżko wykonany z wikliny czy rattanu to produkt wybierany najczęściej do wypełnienia tych luk.
W każdym domu jest mnóstwo różnych drobiazgów. Komoda z szufladami jest odpowiednim miejscem na składowanie takich rzeczy podobnie jak wszelkiego rodzaju szuflady wiklinowe i rattnowe. Praktyczne pojemniki mają zastosowanie w meblościankach, regałach czy półkach wiszących. Kosze meblowe i regałowe na wymiar zapełniają niewykorzystaną przestrzeń tworząc nowe schowki na domowe przedmioty.
Garderoba to kolejne miejsce gdzie szuflada rattanowa dopasowana do przestrzeni będzie trwałym i praktycznym pojemnikiem.

Szafki, komody, półki i regały - dopasowane meble wiklinowe
Pięknie zaprojektowane i wykonane meble na wymiar z wikliny lub rattanu sprawią, że poczujesz się w Swoim domu wyjątkowo. Dobrze dopasowana biała komoda rattanowa czy regał będzie wizytówką łazienki. Idealny dobór szafki czy póki do wolnej przestrzeni pozwala nadać wnętrzom całkowicie nowy wymiar.

Kosze ekspozycyjne - na ladę i półkę sklepową
Odpowiednie eksponowanie towaru w sklepie ma wpływ na sprzedaż. Ważne jest nie tylko miejsce ale sposób wystawy towaru aby zachęcić jak największą ilość klientów do skorzystania z oferty. Wiklinowe kosze wystawowe to ekologiczne produkty do eksponowania niewielkich artykułów w mniejszych sklepach osiedlowych, punktach z pieczywem, czy kosmetykami. Kosz ekspozycyjny na wymiar pozwala na odpowiednie dopasowanie kosza i racjonalne zagospodarowanie miejsca w przestrzeni sklepu.Wikmal.pl - wyroby z wikliny i rattanu od producenta
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu